Дата розміщення: 30.04.2014

Річний звіт за 2013 рік

Примітки до фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності

Примiтки та пояснення до фiнансових звiтiв
Публiчного акцiонерного товариства "Вiльшанська меблева фабрика " за 2013 рiк.
1. Загальна iнформацiя
1 Повне найменування Публiчне акцiонерне товариство "Вiльшанська меблева фабрика"

2 Органiзацiйно - правова форма КОПФГ 230
3 Країна реєстрацiї Україна
4 Юридична адреса 62360, Харкiвська обл.,Дергачiвський район, вул..Радянська, буд.78
5 Країна , що є основним мiсцем ведення бiзнесу Україна
6 Найменування материнської компанiї немає
7 Характер та основнi напрямки дiяльностi товариства 68.20 Надання в оренду й експлуатацiю власного чи орендованого нерухомого майна.
Лiцензiї немає
8 Звiтний перiод Рiк, що закiнчується 31.12.2013р.
9 Дата затвердження звiтностi
10 Валюта звiтностi гривна
11 Рiвень округлення у наданiй звiтностi Сто гривень (100)
12 Функцiональна валюта Гривна .
Протягом 2013 року функцiональна валюта не змiнювалася

13 Надана фiнансова звiтнiсть пiдготовлена згiдно вимогам Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi (МСФЗ):
1)Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi (IFRS)
2) Мiжнародних стандартiв бухгалтерського облiку (IAS)
3) Тлумачення Мiжнародної фiнансової звiтностi(IFRIC)
4) Тлумачення Мiжнародних стандартiв бухгалтерського облiку (SIC)

14 Вiдступлення вiд вимог МСФЗ у фiнансовiй звiтностi за 2013 рiк:
Товароиство не застосовує МСБО 19 "Виплати працiвникам", так як зазначенi у цьому стандартi виплати фактично вiдсутнi.
Товариство не застосовує МСФЗ 2 "Платiж на основi акцiї", так як зазначенi у цьому стандартi платежi нiколи не здiйснювалися i їх застосування не планується у майбутньому.
Товариство не застосовує МСФЗ 3 "Об`єднання бiзнесу" , так як операцiї або подiї , що вiдповiдають визначенню об`єднання бiзнесу у 2013 роцi були вiдсутнi.
Товариство не застосовує МСФЗ 6 "Розвiдка та оцiнка запасiв корисних копалин", так як цей вид господарчої дiяльностi не вiдповiдає предмету його дiяльностi .
Товариство не застосовує МСБО 20 "Облiк державних грантiв i розкриття iнформацiї про державну допомогу", так як нiяких державних коштiв нiколи не залучало.
Товариство не застосовує МСБО 26 "Облiк та звiтнiсть щодо програм пенсiйного забезпечення" , так як зазначенi у стандартi програми у 2013 роцi були вiдсутнi.
Товариство не застосовує МСБО 29 "Фiнансова звiтнiсть в умовах гiперiнфляцiї", так як гiперiнфляцiя в Українi у 2013роцi i попереднiх роках не мала мiсце.
Товариство не застосовує МСБО 31 "Частки у спiльних пiдприємствах" , так як не має часток у спiльних пiдприємствах.
Товариство не застосовує МСБО 41 "Сiльське господарство" так як цей вид господарчої дiяльностi не вiдповiдає предмету дiяльностi товариства.

15 Знецiнення активiв
Вiдновлення збиткiв вiд знецiнення по переоцiненим активам, визнаних протягом року у складi iншого совокупного прибутку , не вiдбувалося.
Протягом року збитки вiд знецiнення активiв вiдсутнi

16 Рекласифiкацiя статей у фiнансовiй звiтностi не вiдбувалася , так як компанiя використовує тi ж самi форми фiнансової звiтностi що i у минулих роках , згiдно вимог чинного законодавства України щодо складання фiнансових звiтiв по МСФЗ за 2013 рiк .
Коригування при рекласифiкацiї вiдсутнi.

17 Змiни звiтного перiоду на бiльш короткий або довший нiж один календарний рiк вiдсутнi.

18 Функцiональна валюта - гривна не вiдноситься до валют країн з гiперiнфляцiйною економiкою, тому показники фiнансових звiтiв попереднiх перiодiв не перераховувалися при складаннi фiнансової звiтностi компанiї за 2013 рiк.

19 Товариство не має iнвестицiй у дочiрнi та асоцiйованi компанiї

20 Перелiк найбiльш вагомих положень облiкової полiтики

А) Оцiнка основних засобiв пiсля їх визнання у облiку здiйснюється по первiснiй вартостi.
Б) Метод нарахування амортизацiї основних засобiв - прямолiнiйний
В) Способ змiни нарахованої амортизацiї при переоцiнцi основних засобiв : нарахована амортизацiя списується шляхом зменшення валової балансової вартостi актива.

Г) Лiквiдацiйна вартiсть визначається для об'єктiв нерухомостi окремо за кожним об'єктом.
Д) Списання 100% вартостi МНМА при передаваннi в експлуатацiю.
Є) Створення резерву сумнiвних боргiв на основi платоспроможностi окремих дебiторiв
Ж) Оцiнка фiнансових iнвестицiй в дочiрнi та асоцiйованi пiдприємства за методом участi у капiталi, iнших iнвестицiй в акцiї та корпоративнi права - за собiвартiстю з урахуванням зменшення корисностi

З) Вiдображення наданих та отриманих безвiдсоткових позик за сумою погашення

I) Оцiнка нематерiальних активiв здiйснюється пiсля їх признання у облiку по первиннiй вартостi.

К) Засiб змiнення нарахованої амортизацiї при переоцiнцi нематерiальних активiв : нарахована амортизацiя переоцiнюється пропорцiйно iз змiненням балансової вартостi актива.

Л) Метод переносу резерва вiд переоцiнки нематерiальних активiв на нерозподiлений прибуток:
резерв вiд переоцiнки нематерiальних активiв переноситься на нерозподiлений прибуток при вибуттi актива.

М) Амортизацiя нематерiальних активiв здiйснюється за прямолiнiйним методом.
Нематерiальнi активи з невизначеним строком корисного використання не амортизуються, а тестуються на знецiнення щорiчно або по одинцi.

Н) Облiк iнвестицiйного майна здiйснюється по справедливiй вартостi.
О) Оцiнка вартостi запасiв здiйснюється по середньозваженiй вартостi.
П) До складу компонентiв грошових коштiв та їх еквiвалентiв вiдносяться банкiвськi займи
( овердрафти)

Р) Методом визнання виручки при наданнi послуг компанiєю є метод вiдсотка готовностi
( визнання виручки в залежностi вiд стадiї завершення угоди).
Виручка визнається у тому випадку, коли отримання економiчних вигiд оцiнюється як вiрогiдне, та якщо виручка може бути надiйно оцiнена, незалежно вiд часу здiйснення платежу.
Виручка оцiнюється по справедливiй вартостi отриманої винагороди з урахуванням визначених у договорi умов платежу та за вирахуванням податкiв та зборiв.
Виручка визнається коли встановлено право на отримання платежу.

С) Грошовi потоки повязанi з вiдсотками та дивiдендами класифiкуються наступним чином:
Вiдсотки сплаченi Операцiйна дiяльнiсть
Дивiденди сплаченi Фiнансова дiяльнiсть
Вiдсотки та дивiденди отриманi Операцiйна дiяльнiсть

Т) Форма звiту про рух грошових коштiв вiд операцiйної дiяльностi Використовується косвенний метод , яким прибуток чи збиток коригуються на ефект негрошових операцiй , та операцiй, рух грошових коштiв по яким вiдбувається в iнших периодах, а також доходiв та витрат , пов'язаних з рухом грошових коштiв вiд iнвестицiйної та фiнансової дiяльностi
У) Доход вiд оренди. Доход вiд iнвестицiйної нерухомостi , наданої у операцiйну оренду, облiковується за прямолiнiйним методом протягом сроку оренди та враховується до складу виручки , так як вiн має операцiйний характер.

Ф) Продаж товарiв . Виручка вiд продажу товарiв визнається , як правило, при доставцi товару , коли суттєвi ризики та вигоди вiд володiння товаром переходять до покупця.

Х) Позаоборотнi активи , що утримуються для продажу, оцiнюються по меншому з двох зачень - балансової вартостi та справедливої вартостi за вирахуванням витрат на продаж.

21 Змiни облiкової полiтики

Облiкова полiтика в 2013 роцi використовувалась затверджена Наказом № 1/1 вiд 03.01.2013р. "Про органiзацiю бухгалтерського облiку та облiкову полiтику пiдприємства". Змiн положень облiкової полiтики у 2013 роцi не вiдбувалося.
Сутнiсть змiни полягає у тому , що нова облiкова полiтика , використана у 2013 роцi , базується на Мiжнародних стандартах фiнансової звiтностi (МСФЗ) в редакцiї, затвердженiй Радою по Мiжнародним стандартам фiнансової звiтностi (Радою по МСФЗ), якi набили чинностi з 1 сiчня 2013 року.

Змiни в облiковiй полiтицi

МСФЗ (IAS) 19 - "Виплати працiвникам" (у новiй редакцiї)
Рада з МСФЗ опублiкувала кiлька поправок до МСФЗ (IAS) 19. Вони варiюються вiд фундаментальних змiн (наприклад, виключення механiзму коридору i поняття очiкуваної прибутковостi активiв плану) до простих роз'яснень та змiн формулювання. Компанiя не бере участь у пенсiйних схемах. Тому поправки до МСФЗ (IAS) 19 не впливають на звiтнiсть Компанiї. Нова редакцiя стандарту набрала чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р.
МСФЗ (IAS) 28 - "Iнвестицiї в асоцiйованi компанiї та спiльнi пiдприємства"
В результатi публiкацiї МСФЗ (IFRS) 11 "Спiльна дiяльнiсть" i МСФЗ (IFRS) 12 "Розкриття iнформацiї про частки участi в iнших суб'єктах господарювання", МСФЗ (IAS) 28 отримав нову назву "Iнвестицiї в асоцiйованi компанiї та спiльнi пiдприємства" i тепер описує застосування методу дольової участi (методу участi в капiталi) не тiльки стосовно iнвестицiй в асоцiйованi компанiї, але також стосовно iнвестицiй в спiльнi пiдприємства. Компанiя не має iнвестицiй в спiльнi пiдприємства. Стандарт у новiй редакцiї набув чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р.
Поправки до МСФЗ (IAS) 32 - "Взаємозалiк фiнансових активiв i фiнансових зобов'язань"
В рамках цих поправок роз'яснюється значення фрази "на даний момент володiє юридично закрiпленим правом на здiйснення взаємозалiку". Поправки також описують, як слiд правильно застосовувати критерiї взаємозалiку в МСФЗ (IAS) 32 стосовно систем розрахункiв (таких як системи єдиного клiрингового центру). Данi змiни не вплинуть на фiнансове становище або фiнансовi результати дiяльностi Компанiї. Поправки набудуть чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2014 р. або пiсля цiєї дати.
Поправки до МСФЗ (IFRS 1) - "Позики, наданi державою"
Згiдно з даними поправками, компанiї, що вперше застосовують МСФЗ, повиннi застосовувати вимоги МСФЗ (IAS) 20 "Облiк державних грантiв та розкриття iнформацiї про державну допомогу" перспективно щодо наявних у них на дату переходу на МСФЗ позик, наданих державою. Компанiї можуть прийняти рiшення про ретроспективному застосування вимог МСФЗ (IFRS) 9 (або МСФЗ (IAS) 39, залежно вiд того, який стандарт застосовується) i МСФЗ (IAS) 20 вiдносно позик, наданих державою, якщо на момент первинного облiку такої позики була необхiдна iнформацiя. Завдяки цьому виключенню, компанiї, що вперше застосовують МСФЗ, звiльняються вiд ретроспективної оцiнки ранiше наданих їм державою позик за ставкою нижче ринкової. Поправка не вплине на фiнансову звiтнiсть Компанiї, так як позик, наданих державою не має.. Поправка набрала чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р. або пiсля цiєї дати.
Поправки до МСФЗ (IFRS) 7 - "Розкриття iнформацiї - взаємозалiк фiнансових активiв i фiнансових зобов'язань"
Згiдно з даними поправками, компанiї зобов'язанi розкривати iнформацiю про права на здiйснення взаємозалiку i вiдповiднi угоди (наприклад, угоди про надання забезпечення). Завдяки таким вимогам користувачi будуть мати iнформацiю, корисною для оцiнки впливу угод про взаємозалiк на фiнансове становище компанiї. Новi вимоги щодо розкриття iнформацiї застосовуються до всiх визнаних фiнансових iнструментiв, якi взаємозалiковуються вiдповiдно до МСФЗ (IAS) 32 "Фiнансовi iнструменти: подання". Вимоги щодо розкриття iнформацiї також застосовуються до визнаних фiнансових iнструментiв, якi є предметом юридично закрiпленої генеральної угоди про взаємозалiк або аналогiчної угоди, незалежно вiд того, чи пiдлягають вони взаємозалiку згiдно з МСФЗ (IAS) 32. Поправки не матимуть впливу на фiнансовий стан i результати дiяльностi Компанiї. Поправки набули чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р. або пiсля цiєї дати.
МСФЗ (IFRS) 9 - "Фiнансовi iнструменти"
МСФЗ (IFRS) 9 був випущений за результатами першого етапу проекту Ради з МСФЗ iз замiни МСФЗ (IAS) 39. Спочатку передбачалося, що стандарт набуде чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р. або пiсля цiєї дати, але в результатi випуску Поправок до МСФЗ (IFRS) 9 "Дата обов'язкового застосування МСФЗ (IFRS) 9 i перехiднi вимоги до розкриття iнформацiї", опублiкованих в груднi 2011 р., дата обов'язкового застосування була перенесена на 1 сiчня 2015 р. Застосування першого етапу МСФЗ (IFRS) 9 може вплинути на класифiкацiю та оцiнку фiнансових активiв та фiнансових зобов'язань. Для надання повної картини можливого впливу цього стандарту на суми i розкриття у фiнансовiй звiтностi, Компанiя оцiнить цей вплив у майбутньому, комплексно з матерiалами iнших етапiв проекту пiсля їхньої публiкацiї.
МСФЗ (IFRS) 10 - "Консолiдована фiнансова звiтнiсть", МСФЗ (IAS) 27 - "Окрема фiнансова звiтнiсть"
МСФЗ (IFRS) 10 замiнює ту частину МСФЗ (IAS) 27 "Консолiдована та окрема фiнансова звiтнiсть", в якiй розглядався облiк в консолiдованiй фiнансовiй звiтностi. Стандарт також розглядає питання, якi розглядалися в Iнтерпретацiї ПКI-12. МСФЗ (IFRS) 10 передбачає єдину модель контролю, яка застосовується до всiх компанiй, включаючи компанiї спецiального призначення. Змiни, що вносяться стандартом МСФЗ (IFRS) 10, вимагають вiд керiвництва значно бiльшого обсягу суджень при визначеннi того, якi з компанiй контролюються i, отже, повиннi консолiдуватися материнською компанiєю. МСФЗ (IFRS) 10 не впливатиме на окрему фiнансову звiтнiсть Компанiї, а впливатиме лише на консолiдовану звiтнiсть. Стандарт застосовується до рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р. або пiсля цiєї дати.
МСФЗ (IFRS) 11 - "Спiльна дiяльнiсть"
МСФЗ (IFRS) 11 замiнює МСФЗ (IAS) 31 "Частки у спiльних пiдприємствах" i Iнтерпретацiю ПКI-13. МСФЗ (IFRS) 11 виключає можливiсть облiку спiльно контрольованих компанiй методом пропорцiйної консолiдацiї, залишаючи тiльки метод дольової участi (метод участi в капiталi). Попереднiй аналiз показав, що на даний час МСФЗ (IFRS) 11 не впливатиме на фiнансову звiтнiсть Компанiї. Стандарт набрав чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р. або пiсля цiєї дати.
МСФЗ (IFRS) 12 - "Розкриття iнформацiї про частки участi в iнших суб'єктах господарювання"
МСФЗ (IFRS) 12 мiстить всi вимоги до розкриття iнформацiї, якi ранiше передбачалися МСФЗ (IAS) 27 в частинi консолiдованої фiнансової звiтностi, а також всi вимоги до розкриття iнформацiї, якi ранiше передбачалися МСФЗ (IAS) 31 i МСФЗ (IAS) 28. Цi вимоги до розкриття iнформацiї стосуються часток участi компанiї в дочiрнiх компанiях, спiльнiй дiяльностi, асоцiйованих i структурованих компанiях. Введено також ряд нових вимог до розкриття iнформацiї. МСФЗ (IFRS) 12 не впливатиме на окрему фiнансову звiтнiсть Компанiї, а впливатиме лише на консолiдовану звiтнiсть. Стандарт застосовується до рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р. або пiсля цiєї дати.
МСФЗ (IFRS) 13 - "Оцiнка справедливої вартостi"
МСФЗ (IFRS) 13 поєднує в одному стандартi всi вказiвки щодо оцiнки справедливої вартостi згiдно з МСФЗ. МСФЗ (IFRS) 13 не змiнює обставини, коли компанiї зобов'язанi використовувати справедливу вартiсть, а надає вказiвки щодо оцiнки справедливої вартостi згiдно з МСФЗ, коли використання справедливої вартостi потрiбно або дозволяється. На даний час Компанiя оцiнює майбутнiй вплив застосування цього стандарту на фiнансове становище i фiнансовi результати дiяльностi. Можливий вплив на фiнансовi активи за справедливою вартiстю визначається як незначний. Стандарт застосовується до рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р. або пiсля цiєї дати.
Змiни у рамках програми "Щорiчнi удосконалення МСФЗ"
Цi удосконалення набувають чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р. або пiсля цiєї дати. Перелiченi нижче вдосконалення не матимуть суттєвого впливу на фiнансову звiтнiсть Компанiї:
МСФЗ (IFRS) 1 "Перше застосування Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi": це удосконалення роз'яснює, що компанiя, яка припинила застосовувати МСФЗ в минулому i вирiшила або зобов'язана знову складати звiтнiсть згiдно з МСФЗ, має право застосувати МСФЗ (IFRS) 1 повторно. Якщо МСФЗ (IFRS 1) не застосовується повторно, компанiя повинна ретроспективно перерахувати фiнансову звiтнiсть так, якщо б вона нiколи не припиняла застосовувати МСФЗ.
МСФЗ (IAS) 1 "Подання фiнансової звiтностi": це удосконалення роз'яснює рiзницю мiж додатковою порiвняльною iнформацiєю (на добровiльнiй основi), i мiнiмумом необхiдної порiвняльної iнформацiї. Як правило, мiнiмально необхiдною порiвняльною iнформацiєю є iнформацiя за попереднiй звiтний перiод.
МСФЗ (IAS) 16 "Основнi засоби": це удосконалення роз'яснює, що основнi запаснi частини i аксесуари, якi вiдповiдають визначенню основних засобiв, не є запасами.
МСФЗ (IAS) 32 "Фiнансовi iнструменти: подання": це удосконалення роз'яснює, що податок на прибуток, який належить до виплати на користь акцiонерiв, облiковується вiдповiдно до МСФЗ (IAS) 12 "Податок на прибуток".
МСФЗ (IAS) 34 "Промiжна фiнансова звiтнiсть": це удосконалення приводить у вiдповiднiсть вимоги щодо розкриття у промiжнiй фiнансовiй звiтностi iнформацiї про загальнi суми активiв сегмента та iнформацiї про зобов'язання сегмента. Згiдно з цим удосконаленням, розкриття iнформацiї у промiжнiй фiнансовiй звiтностi має вiдповiдати розкриттям iнформацiї у рiчнiй фiнансовiй звiтностi.

22 Вплив першого використання МСФЗ на фiнансову звiтнiсть товариства

Так як у 2012 роцi мало мiсце перше використання МСФЗ товариством, i була здiйснена трасформацiя фiнансових звiтiв на 31.12.2011р. , то вичерпна iнформацiя щодо цього мiститься у Трансформацiйних таблицях.
Вплив на фiнансовий стан
Внаслiдок першого використання МСФЗ фiнансовий стан товариства у 2012 роцi погiршився.

Вплив на фiнансовий результат
Внаслiдок здiйснених трансформацiйних коригувань нерозподiлений прибуток минулих рокiв не змiнився.

Вплив на грошовi потоки оцiнюється керiвництвом товариства як незначний
Подальший влив першого використання МСФЗ на фiнансовi звiти майбутнiх перiодiв керiвництвом товариства оцiнюється як позитивний.
Завдяки використання МСФЗ фiнансова звiтнiсть стала бiльш зрозумiлою , прозорою та зручною для користування i прийняття рiшень керiвництвом.

23 Змiна облiкових оцiнок

Так як у 2013 роцi облiкова полiтика товариства була переглянута вiдповiдно вимог МСФЗ , усi змiни облiкових оцiнок мiстяться у Наказi № 1/1 вiд 03.01.2013 р. "Про органiзацiю бухгалтерського облiку та облiкову полiтику пiдприємства" .
Iншi змiни облiкових оцiнок у 2013 роцi не вiдбувалися.

24 Помилки
Коригування показникiв фiнансової звiтностi внаслiдок виявлених помилок звiтного року та попереднiх перiодiв не вiдбувалося

25 Припинена дiяльнiсть
Керiвництво товариства повiдомляє , що жодного компоненту фiнансової звiтностi , що вiдповiдає критерiям припиненої дiяльностi , немає.

26 Подiї пiсля звiтного перiоду
Керiвництво компанiї вважає , що коригування фiнансових звiтiв за 2013 рiк стосовно подiй пiсля звiтного перiоду не доцiльне , так як на дату затвердження фiнансової звiтностi до випуску несприятливих подiй з кiнця звiтного перiоду не вiдбувалося.
Несприятливих умов , що потребують вiдповiдних коригувань фiнансових звiтiв , на кiнець звiтного перiоду не iснувало.

27 Розкриття iнформацiї про зв'язанi сторони
Звязаними сторонами товариства є :
У 2013р. товариство проводило операцiї з пов'язаними особами згiдно таких угод :

-Договор про безвiдсоткову поворотну фiнансову допомогу № 01/10-13 вiд 01.10.2013р.
-Договор про безвiдсоткову поворотну фiнансову допомогу № 28/11-13 вiд 28.11.2013р.
-Договор оренди № 2 вiд 01.08.2013р.
-Договор оренди № 5 вiд 01.12.2013р.
- Договор оренди № 2 вiд 03.09.2012р.
Керiвництво товариства стверджує, що асоцiйованi пiдприємства , що повнiстю вiдповiдають визначеним МСФЗ критерiям до таких, на дату баланса вiдсутнi.

28 Безперервнiсть дiяльностi
Керiвництво товариства запевняє, що протягом звiтного перiодi дiяльнiсть товариства була безперервною.
Cумнiви менеджменту товариства вiдносно здатностi продовжувати свою дiяльнiсть на безперервнiй основi вiдсутнi.

29 Розподiл прибутку
Розполiл прибутку на неконтролюючi долi у звiтному перiодi не вiдбувався . Керiвництво товариства та власники акцiй вважають це недоцiльним.
Дивiденди не нараховувалися та не сплачувалися.
30 Аналiтична iнформацiя за окремими статтями балансу

Основнi засоби

Статтi основних засобiв товариства деталiзуються по видам у вiдповiдностi з МСФЗ (IAS) 16.
Товариство у 2013 роцi здiйснило незалежну професiйну оцiнку власних нежитлових примiщень .
Коригування первiсної вартостi основних засобiв за наслiдками проведення незалежної професiйної оцiнки власних нежитлових примiщень збiльшилася на 1393 тис.грн.
Надходження основних засобiв за 2013 рiк вiдсутнє.
Активи , призначенi для продажу на 31.12.2013 вiдсутнi.
Товариство має основнi засоби, що знаходяться в заставi - це майновий компекс пiдприємства площею 4480,80 кв.м.Загальна площа предмета iпотеки становить
11445,20 кв.м. (iпотечний договор вiд 20.12.2013р.)
Втрати вiд зменшення корисностi склали за рiк вiдсутнi.
Активiв, придбаних внаслiдок обєднання бiзнесу , немає.
Обмеження прав власностi на основнi засоби товариства вiдсутнi.
Витрати на будiвництво основних засобiв у звiтному перiодi вiдсутнi.
Договорнi зобовязання по придбанню основних засобiв на 31.12.2013р. вiдсутнi.

31 Акцiонерний капiтал
На 31.12.2013 р. статутний ПАТ складає 1480 000,00 / один мiльйон чотириста вiсiмдесят тисяч / гривень , що вiдповiдає п.6.1. дiючого Статуту товариства .
Кiлькiсть випущених та повнiстю сплачених акцiй 20 000 ( двадцять тисяч ) штук простих iменних акцiй бездокументарної форми iснування. (Свiдоцтво про реєстрацiю випуску акцiй вiд 11.05.2011р. Реєстрацiйний № 411/1/11.)
Номiнальна вартiсть - 74,00 (сiмдесят чотири) гривнi кожна.
Кiлькiсть акцiй в обiгу на початок та кiнець перiоду 20 000 ( двадцять тисяч ) штук
Привiлеї та обмеження прав по акцiям щодо розподiлу дивiдендiв та повернення капiталу вiдсутнi
Акцiї, зарезервованi до випуску по опцiонам та договорам продажу акцiй, вiдсутнi
Резервний капiтал вiдсутнiй.
Викуп акцiй власної емiсiї товариством не здiйснювався.
32 Фiнансовi iнструменти
Рекласифiкацiя фiнансових активiв компанiї не вiдбувалася.
Фiнансовi iнструменти з правом зворотнього продажу , що класифiкуються як дольовi, на дату баланса вiдсутнi.
Угод та активiв, що мають ознаки фiнансових iнструментiв, товариство не має i у звiтному перiодi не використовiвало.
33 Запаси
Уцiнка запасiв у звiтному перiоду не здiйснювалася.
Товариство не має запасiв призначених для продажу.
Риверсивнi записи щодо уцiнки запасiв у звiтному перiодi вiдсутнi.
34 Витрати по займам вiдсутнi
35 Прибуток на акцiю
Акцiї товариства не мають обiгу на вторинному ринку . Прибуток на акцiю не нараховується.
Привiлейованi акцiї вiдсутнi.
Випуск акцiй з метою погашення боргу не вiдбувався.
Викуп акцiй власної емiсiї не здiйснювався.
Випуск опцiонiв, варрантiв та iнших конвертуючих iнструментiв не здiйснювався.

36 Фiнансовi iнвестицiї вiдсутнi
37 Резерви та зобов'язання
Товариство не має нiяких сформованих резервiв.
Товариство має обтяжливi зобовязання за довгостроковим позиками на суму - 1353 тис.грн.
Умовнi зобов'язання та умовнi активи вiдсутнi.

38 Iнвестицiйне майно

Вартiсть iнвестицiйного майна товариства становить - 590 тис.грн

Вартiсть цього майна не пiдтверджено професiйним оцiнювачем.
Обмеження щодо можливостi реалiзацiї цього майна iснують згiдно договора-iпотеки вiд 20.12.2013р.
Контрактнi зобов'язання щодо ремонту , будiвлi цього майна , вiдсутнi.
Доходи чи збитки , що виникли при коригуваннi справедливої вартостi цього майна , вiдсутнi.

39 Податковi пiльги

У звiтному перiодi товариство податкових пiльг та державних субсидiй не отримувало

Д/В

Д/В

Д/В